Mesa Portuguesa


restauracja portugalska

Smakowita Portugalia

Portugalczycy kochają jeść i pić, a to co dla nich najważniejsze to jakość spożywanych dań i trunków. Dlatego kuchnia portugalska z je oceanicznymi i śródziembnomorskimi wpływami jesr znana z prostych acz wyjątkowych połączeń smaków i wybornych drinków.

Przy stole, w zrelaksowanej i niezobowiązującej atmosferze doświadczysz w pełni tychże smakowitych momentów, tak dobrze znanych na lądzie odkrywców. Inspiracje do tworzenia dań w naszym menu, czerpiemy zarówno z tradycyjnych przepisów, jak i nowoczesnych trendów kuchni portugaklskiwej. Naswza piwniczka, zasobna w iwina topowych lusytańskich producentów zaspokoi wymagania niejednego konesera.

W Mesa Portuguesa Ty też będziesz odkrywcą ... smaków Portugalii w ich najlepszych aspektach. Od tardycyjnych przekąsek, przez Seniora Dorsza w kilku odsłonach i specjały z owoców morza po “leitão à Bairrada" - wszystko by oczarować Twoje podniebienie...

Wnętrza Mesa zaprojektowano tak, by kombinacj adrewna, wysokiej jakości stali i czystych jasnych kolorów, przeplatana nowoczesnymi akcenrami i tradycyjnym azulejos, przenosiłą Cię w oceaniczny nastrój portugalskich wybrzeży.

Pozwól sobie ponieść się smakom...

*By udogodnić Twój pobyt u nas, przed wejściem do restauracji dostępny jest rozległy bezpłatny parking.


MESA PORTUGUESA
'Pozwól przenieść się w głębię smaków Portugalii'